MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15111030
nr 1511 1030
Fåtölj
"Antilope", Hans Olsen, Viskadalens Möbler, Kinna, 1960-tal. Stomme av riopalisander (CITEStillstånd medföljer), sits i canvas. Lös sittplymå, armlän av läder. Brännstämplad
Kondition: senare armlän och canvas
Utrop:
8.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:42:36
10/12 15:40:58
- Klassiska
12 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska